Przy wyborze metody oczyszczania należy się kierować ilością czasu który chcemy przeznaczyć na oczyszczanie, świeżością i dostępność produktów, własną psychiką, stanem zdrowia a także kosztem.

Wiem , że dla wielu osób, detoks brzmi nie tyle tajemniczo, ile jako coś, co wcale nie jest łatwo zrobić. Powoduje to przekładanie decyzji o rozpoczęciu na „bardziej optymalny okres” w naszym życiu. Tymczasem nie ma lepszego momentu niż TERAZ, teraz gdy czujemy się źle, nie mamy energii, źle sypiamy, nadchodzi jesień i zwiększy się podatność na zachorowania. Teraz: kiedy ciąża to temat rozpoczęty w naszym związku.
Jest wiele sposobów na detoks, nie trzeba mieć więcej czasu, więcej pieniędzy i czegokolwiek więcej by zadbać o siebie i o małe życie za które wkrótce będziemy odpowiedzialni. Każdy z nas ma w zasięgu ręki detoks i właściwie nic, poza decyzja i wytrwałością, nie jest potrzebne.

Wypełnisz ankietę (w tym celu skontaktuj się ze mną) i razem wybierzemy jeden ze sposobów oczyszczania na każdym poziomie (każdego narządu) i sporządzamy plan, w którym musimy zapisać terminy, czynności oraz kosztorys oczyszczania bo przeprowadzenie GRUNTOWNEGO detoksu związane jest z kosztami zakupu produktów i suplementów do detoksu i na czas przygotowania. Oczyszczanie należy zastosować w podanej kolejności. Polecam Oczyszczanie.

1. Oczyszczanie GRUNTOWNE  WZMOCNIENIE ORGANIZMU w trakcie którego naturalnie są usuwane pasożyty


graf11

2. Oczyszczanie JELIT
3. Oczyszczanie WĄTROBY
4. Oczyszczanie NEREK
5. Oczyszczanie KOŚCI I STAWÓW
6. Oczyszczanie LIMFY I KRWI
7. Odżywienie komórek i tkanek (post warzywno-owocowy dr Ewy Dąborwskiej lub suplementacja)

Żeby pozbyć się przyczyny wielu chorób, trzeba zacząć od wyprowadzenia z organizmu wszystkiego tego, co jak na wysypisku gromadziło się przez lata naszego życia. Gruntowne oczyszczenie organizmu jest nam nie tylko potrzebne, ale niezbędne, dlatego że tylko organizm wolny od „wewnętrznego brudu”, może funkcjonować harmonijnie i właściwie.

Każdy etap oczyszczania daje odczuwalne wyniki.

Po oczyszczeniu jelita grubego mijają wzdęcia brzucha, zaparcia, zgaga, biegunki, zachcianki pokarmowe.

Po wyczyszczeniu wątroby jest ogromny przypływ energii, poprawia się trawienie, pamięć, pojawia się blask w oczach, połysk włosów.

Po oczyszczeniu nerek zanikają worki pod oczami, normalizuje się ciśnienie i zanikają różne bóle w dolnej części brzucha.

Ponieważ oczyszczenie stawów spowoduje rozpuszczenie znajdujących się w nich soli stawy sa bardziej elastyczne i nie bolą.

Oczyszczenie limfy i naczyń krwionośnych to najlepsza inwestycja w obronie przed infekcjami, zawałem, wylewem, żylakami i wieloma dolegliwościami, które składają się na małe bolączki życia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ, przeznacz około 36 dni na DETOX a Twoje Zycie zmieni się nie do poznania.

Wszystkie składniki do oczyszczania możesz kupić sam. Potrzebne składniki i suplementy będą wtedy kupowane w kraju zamieszkania, a procedury będziesz wykonywać w domu czy pracy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s