Zdecyduj się na oczyszczanie, przeczytaj dział opinie, zobacz jakie zmiany oczyszczanie wprowadziło do życia innych osób. Pomogę Ci ja i członkowie stworzonej grupy osób przechodzących oczyszczanie. Robię to bezpłatnie. Zauważysz efekty od razu i szybko wrócisz do mnie w sprawie detoksu męża, partnera, koleżanki, obiecuję : )

Produky których nie polecam:

-suplementów z firmy „krzak” nikt on niej nie słyszał nikt o niej nic nie wie.

DLACZEGO:
Jako konsument nie jesteśmy w stanie zajrzeć do procesu produkcji, a w wypadku sproszkowanych roślin niebagatelne znaczenie ma czy kapsułka którą zamierzamy połknąć jest zrobiona z roślin uprawianych przy trasie Katowickiej, czy w zdrowym ekologicznym środowisku. Czy rośliny były zagotowane, zamrożone, wymiętoszone czy też pełne składników aktywnych. Warto wybrać firmę z renomą, oczywiście za którą też niestety płacimy. Jednak na sobie nauczyłam się że wolę wydać 100 zł na kapsułki które zadziałają niż 68 zł na coś co ma w sobie tylko wypełniacz i barwnik.

-osobiście nie polecam firmy NOW Foods i Swanson. Na mnie ich produkty po prostu nie zadziałały.

Polecam:

Przekonałam się ze produkty firmy Coral Club (Coral Club) dają zadowalające rezultaty. Oprócz tego że są skuteczne odpowiadają moim oczekiwaniom ideowym. Wyroby Coral Club są naturalne i można to zweryfikować. Nie zawierają też chemii a do ich produkcji nie zabija się zwierząt i nie wykorzystuje się ludzkich komórek macierzystych.

Surowiec do ich najbardziej rozpowszechnionego produktu ułatwiającego oczyszczanie CORAL MINE (opis) czyli piasek koralowy pozyskuje się wyłącznie z martwych koralowców z wyspy Okinawa, nie uszkadzając przy tym w żaden sposób żywych. Nie ingerując w biosfere.

Po trzecie Coral Club działa poprzez koncepcję zdrowotną – NAPOIĆ, oczyścić, ochronić i nakarmić. Co zgadza się z moim poglądem. Detoks jest skuteczny jeżeli będziemy pić wodę (Świetny artukuł ). Woda składa się na ok. 70% naszego ciała. Jest na samej górze wśród czynników najważniejszych dla naszego samopoczucia i zdrowia. Woda bierze udział we wszelkich procesach ustrojowych więc musimy ją dostarczać codziennie. W Produktach Coral znalazłam rozwiązanie na wszystkie problemy zdrowotne, od candidozy, poprzez zapalenia zatok, wypadające włosy, mukowiscydoze, zaparcia …

Coral Club organizuje spotkania informacyjne i prelekcyjne do których zachęcam w których dużo  można się nauczyć o samej koncepcji zdrowia (Zdrowie)

Polecam suplementacje wit D zakupioną w APTECE, przekonałam się na sobie, ze mega dawki kapsułek kupionych na Allegro nie mają aktywności.

Do oczyszczania wątroby metoda Oliwa+Cytryna, trzeba kupić oliwe ŁAGODNĄ.

Zioła najlepiej kupić u Firmy Oferującej Stała ich dostawę a należy wystrzegać sie przekupek na bazarku, nie jesteśmy w stanie zweryfikować skąd one pochodzą ani jak były suszone (suszenie na słońcu niszczy do 80 % składników aktywnych)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s